KEOP-6-1-0/A/11-2011-0062

KEOP-6-1-0/A/11-2011-0062 “A fenntartható életmódot és az ehhez kapcsolódó viselkedésmintákat ösztönző kampányok (szemléletformálás, informálás, képzés)” című pályázati kiírásra beérkezett “Hogyan éljünk ÖKO-logikusan? A környezettudatos életmód alapjainak elsajátítása a lábodi Kótai Lajos Általános Iskola diákjai körében.” címmel beadott pályázatunk támogatásban részesült.

keopA pályázatot benyújtó (KUTAS-LÁBOD MIKROTÉRSÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, KÖNYVTÁR ÉS PEDAGÓGIAI SZAKSZOLGÁLAT) bruttó 3.243.775 HUF összegű, vissza nem térítendő támogatásra jogosult. A projekt bruttó összköltsége 3.414.500 HUF.

A projekt megvalósításához készült weboldal elérhető a cikkben szereplő képre kattintva, vagy az alábbi linken!

Záró közlemény megtekintéséhez kérem kattintson ide!