e-ÜGYINTÉZÉS

Iskolánk teljes körűen használja az E-kréta rendszert. Ezzel az elektronikus napló kínálta lehetőségekkel élnek a tanulók, szülők és pedagógusaink. Tanáraink olyan innovatívan használják a felületet, hogy beválasztottak minket a KAFFEE projektbe, mellyel az ide járó gyerekek szüleinek lehetősége nyílik elektronikus ügyintézésre egyelőre 12 ügyfajtában. Köztük olyanokban, mint a beiratkozás, kiiratkozás, felmentés kérés, de akár olyan „mindennapos” témákban is, mint szülői igazolás vagy a személyes adatokban, elérhetőségekben történő változás. Azaz a szülőknek bizonyos ügyek elintézéséhez már nem szükségszerű bejönni az iskolába (esetleg szabadnapot kivenni, stb.), hanem a kiosztott bővített gondviselői felhasználónév és jelszó segítségével az E-kréta felületre belépve és az e-Ügyintézés ikonra kattintva máris kiválaszthatja az elintézni kívánt ügyet.

Videós segítséget a rendszer használatához a Kréta Tudásbázisban lehet találni itt: https://tudasbazis.ekreta.hu/pages/viewpage.action?pageId=17760714
Bár próba verzióról van szó, de kérjük a szülőket, hogy amikor csak lehet éljenek ezzel az ügyintézési lehetőséggel!